Hakkımızda

Hakkımızda
Metromed Sağlık

Hakkımızda

Metromed Sağlık 2010 yılında sağlık sektöründe hizmet vermeye başlamış olan ve bu sektörde bayisi olduğumuz kendini kanıtlamış ithalatçı ve üretici firmaların desteği ile sizlere en mükemmel hizmeti sunmayı hedef edinmiştir. 2010 yılı itibarıyla doğruluk ve koşulsuz müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız konularında uzmanlaşmış kadrosuyla sağlık sektörüne hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız bugün, uluslararası pazarda kendi alanında yetkin ve saygın bir yer edinmiş 20’nin üzerinde üretici firmanın Türkiye temsilcisidir. Bütün departmanları ile İstanbul Ümraniye'de tek bir binada faaliyet gösteren firmamız, bugün 20’den fazla personeliyle müşteri isteklerine kısa zamanda yanıt verebilmektedir.

Metromed Sağlık profesyonel kadrosu ve işbirliğinde bulunduğu bilim insanları ile; ithalat, teknik servis, eğitim, satış ve pazarlama, finansman, yatırım, ürün ve hizmet geliştirme konularında da ilgili profesyonellere hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Firmamız kuruluşundan bugüne kadar tıbbi cihaz sektöründe uluslararası alandaki en güncel ve gelişmiş uygulamaları izleyerek, üst düzey kalite standartlarında tıbbi malzeme üretmeyi, başarılı çalışma ekibiyle satış sonrası hizmet sunmayı ve sektördeki değişime ve gelişime öncülük etmeyi amaç edinmiştir.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası standartlarda tıbbi malzeme üretmek, ülkesinin kaliteli ve yerli malı üretimine katkı sağlamak, uluslararası düzeyde ülkesini ve ismini saygın ve lider olarak benimsetmektir.